Menadżer Zagłębia

ilustracja
Rok wydania
2011

Laureaci' 2011

Przedstawiamy sylwetki Menadżerów Zagłębia 2011

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer Zagłębia 2011

Rada Menadżerów Zagłębia Dąbrowskiego w składzie: Edward Szlęk (prezes zarządu Koksowni Przyjaźń – przewodniczący Rady), Emil Bystrowski (prezes zarządu Interpromex), Wojciech Duda (menadżer XIII Gali), Maciej Kaczyński (burmistrz Łaz) i Ryszard Olszewski (prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Będzinie), tj. przedstawiciele dotychczasowych 62 laureatów rekomendowała do tytułu „Menadżera Zagłębia 2011” następujące osoby:

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Trzynasty Finał Menadżera Zagłębia

19 kwietnia br. w godzinach rannych, a więc  na dosłownie kilka godzin przez uroczystym finałem XIII edycji, odbędzie się ostatnie posiedzenie Kapituły Konkursu „Menadżer Zagłębia 2O11”. Przed posiedzeniem zostanie wstrzymana możliwość oddawania głosów Czytelników w uruchomionym na naszej stronie sondażu internetowym. 

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer Zagłębia 2011

 KZK GOP zrzesza dwadzieścia pięć gmin aglomeracji zarówno na Śląsku, jak i w Zagłębiu. Nasze gminy tworzą jeden organizm, połączony siecią wzajemnych zależności. Mieszkańcy codziennie poruszają się między nimi, niemal nie zauważając granic, podróżując do pracy, załatwiając różne sprawy, korzystając z propozycji oferowanych przez różne instytucje kulturalne czy obiekty komercyjne.

Z przewodniczącym  Zarządu KZK GOP Romanem Urbańczykiem laureatem konkursu „Menadżer Zagłębia 2011" rozmawia Stefan M. Kołodziejczyk

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer Zagłębia 2011

Dla mnie biznes to drugie życie, królik którego ciągle trzeba gonić. Nie do przecenienia jest proces kształtowania postaw pracowników oraz uczenia się jak najlepszego ich rozumienia. Budowanie czegoś od podstaw daje wielką satysfakcję.
 

Z Igorem Lipeckim  Prezesem Zarządu Metalex Lipecki i Przewodniczącym Rady Polskiego Holdingu Stali, laureatem konkursu „Menadżer Zagłębia 2011” rozmawia Stefan M. Kołodziejczyk

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer Zagłębia 2011

 W dzisiejszych czasach, kiedy świat stał się globalną wioską na wizjonerstwo mogą sobie pozwolić naprawdę nieliczni. Ja – jak zapewne większość z nas – jestem pragmatykiem… i jest mi z tym dobrze.

Z Jakubem Gromadzkim  Dyrektorem  ds. Projektów Strategicznych ALKAT Sp. z o.o., z Grupy Air Liquide laureatem konkursu „Menadżer Zagłębia 2011" rozmawia Stefan M. Kołodziejczyk

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer 2011

Upłynął właśnie termin naboru zgłoszeń do tegorocznej edycji "Menadżera Zagłębia".  Każde zgłoszenie musi być zgodne z regulaminem konkursu. A jego zasady są niezmienne od 13 lat.

więcej
ilustracja
Rok wydania
2011

Menadżer Zagłębia 2011

Warunki lokalowe pozwoliły na rozwój nowoczesnego parku maszynowego zarówno w dziale sitodruku, jak i fleksografii. Zakupione zostały profesjonalne maszyny, aby jakość wyrobów utrzymywana była cały czas na jak najwyższym poziomie. Firma wprowadziła  i zastosowała  system zarządzania jakością ISO 9001-2000 i otrzymała Certyfikat w dniu 07.06.2005r.

Z Stefanem Rotarskim lauretem konkursu "Menadżer Zagłębia 2011", rozmawia Katarzyna Ledóchowska

więcej

Wiem i powiem

ilustracja

Kongres

I Światowy Kongres  Klastrów przeszedł do historii. Od ubiegłego wtorku (24 bm) do czwartku (15 bm) Dąbrowa Górnicza gościła najwybitniejszych przedstawicieli kalsteringu z całego świata. Organizatorem głównym był  p. Bogdan Węgrzynek prezes Ogólnopolskiego Klastra Przedsiębiorstw Innowacyjnych, wiceprezes zarządu Komitetu Rozwoju Zagłębia.

więcej